?

Log in

No account? Create an account

Туди | Сюди

Більше року тому я уявлення немав, що таке twitter і для чого він. Який сенс туди писати, який сенс когось фоловити, що таке "хештег" і т.д. А завдяки TwiTerEvent я вже знаю, що таке баркемп.
Баркемп - це неформальна, відкрита зустріч людей, яких єднає спільне середовище, людей які хочуть поділитись досвідом, враженнями і просто познайомитись поближче.
Саме таким і був баркемп TwiTerEvent (22-23.01.2011). Я не буду описувати хронологію подій, підписувати фотографії...
Атмосферу TwiTerEvent передати важко. Атмосферу, яка з кожним днем наповнювалась новими емоціями і тісною дружбою. Серед близько 30 незнайомих мені людей я можу назвати більше десятка людей з якими я потоваришував. І ставалось це все спонтанно, в різні моменти евенту. А єднало нас усіх магічне "тві-тві", магічний смак Микуленецького пива і не побоюсь своїх слів - магічна атмосфера тернопільских КНАЙП. Ну а якщо додати до цього всього пісні живих гуртів то виходить просто чудовий рецепт хорошого настрою.
Йдучи на евент я несподівано розвіртуалився з @tdyoma, з яким ми швидко знайшли спільну мову. Я йшов на TwiTerEvent і думав що на доповіддях буду кемарити, оскільки минулий вечір і ніч віддав драйву на концерті Los Colorados...
Прийшов і Пластова домівка виглядала пустою і самотньою, аж поки її не заполонили твітеряни. Доповіді виявились цікавими і в кожній з них почерпнув щось нове для себе. В компанії твітерян їжа в Анастасії була навіть смачнішою і жарти про тернопільський фастфуд додавали смаку. "Коза", яка часто асоціювалась як заклад в пелині тютюнового диму в день виглядала досить симпатично і ми ледь встигли на відкриття музею твітерян. Уявіть собі - найперший музей twitter, як мінімум в Україні.
Вечора TwiTerEvent я чекав з нетерпінням, оскільки в 12-00 до мене прийшла чудова звістка про те, що виступатиме гурт Орандж. Гурт, який не запалює особливо своїм драйвом, але завжди дарує романтичну атмосферу завдяки глибині своїх текстів. Гурт "З ліва на право" був драйвовішим, але твітеряни так захопились смаком Микуленецького, що не спішили до танцю. Приємно втомлений емоційно і втомлений фізично від пятничних пригод я пішов домів.
На другий день, гарно виспавшись я прибув до облради, де на жаль вже не чекало так багато твітерян. Але на щастя їх виявилась рівно така кількість, щоб зайняти усі місця у бусі. Поїздка замками принесла не менше спілкування, жартів. Особливо значущим був обід в "Вечірньому Вишнівці". Хто буде у цьому місті-селі завітайте туди (жартую).
Перевершити емоційний заряд змогли "Бункермуз" та "Шинок", куди перемістились учасники евенту. Важко поіменно назвати усіх кому хочеться вкотре подякувати. Тому дякую усім учасникам евенту за все і вибачайте якщо щось з мого боку було не так...
Мої фотки з евенту ТУТ і ТУТ. А ще надіслав статейку у "Погляд" (коментуйте! Сергій Надал розповів про свій блог та плани створити в Тернополі «Силіконову долину»)
І на прощання відео Орандж з TwiTerEvent

Comments

( 5 коментів — А ну скоментуй! )
nesquik_te
Jan. 25th, 2011 06:43 pm (UTC)
думала що то якесь неформальне збіговисько твітерроінтенетівських юзерів.. а тут от шось якесь серйозне було.. йой)
wowkylaka
Jan. 25th, 2011 06:49 pm (UTC)
приєднуйся на другий раз. було біля 10 людей з інших міст (Львів, Ужгород, Київ і т.д.)
nesquik_te
Jan. 25th, 2011 06:52 pm (UTC)
всеодно якось неможу збагнути суті. якісь незрозумілі люди і в тому ж дусі )))
wowkylaka
Jan. 25th, 2011 07:17 pm (UTC)
ну twitter - це віртуальна спільнота. а коли організовується така зустріч ти вперше бачиш людину в реалі і вже сприймаєш її по іншому. TwiTerEvent - це ще одна нагода згадати що існує не тільки віртуальне знайомство, а й реальне)
nesquik_te
Jan. 25th, 2011 07:39 pm (UTC)
ну мабуть я не для того вбачаю твіттер. не особо фоловлю. не особо читаю. не особо то і пишу. так світиться пташка на панелі у гуглхрома. то воно деколи дає про себе знати)))
( 5 коментів — А ну скоментуй! )

Останній місяць

May 2012
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Сумарно

Powered by LiveJournal.com